Hakkımızda

Sinyalteknik Elektrik Otomasyon San. Tic. Ltd. Sti.

Faliyetlerimiz, ışıklı kolon,ikaz lambası, tepe lambası, uçak ikaz lambası, borulu korna, vinç sireni, elektronik ve motorlu siren imalatı ve tüm bu ürünlerin servis hizmetleri konularında gelişerek devam etmektedir. Belirtilen ana imalat konularının yanı sıra ihtiyaç duyulan ve özel tasarım gerektiren her türlü ışıklı yada sesli uyarı sistemlerini uzman ekibimizin yürüttüğü çalışmalar sonucunda en ekonomik ve kaliteli çözümleri üreterek siz müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

MUCCO Sinyalteknik olarak kalite yönetim politikamızda ana prensibimiz, uygulanabilir,sürdürülebilir ekonomik yöntemler geliştirmektir. Ürünlerimizi yurt içi ve yurtdışı piyasalara sunarak satış öncesi ve satış sonrası sağlamış olduğumuz teknik destek ile her zaman siz müşterilemize hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini kaliteden ödün vermeden karşılamayı, satış sonrası servis sorumluluğumuzu yerine getirmeyi yasal mevzuat ve yükümlülüklere uymayı, sürekli gelişimi ve iyileştirmeyi, verimli ve güvenilir bir çalışma ortamı sağlamayı kalita politikası olarak benimsemekteyiz.

MUCCO Sinyalteknik olarak üretim konusunda kalite ve ürün geliştirme çalışmalarının yanı sıra üretim hattımızın ilk adım olan müşteri ihtiyaç analizi ve uygun ürün tasarımını tecrübeli mühendislerimizle yapmaktayız. Bu çalışmalardan sonra piyasaların ihtiyacı olan ürünler, kendi konusunda uzman olan ekibimiz tarafından üretilmektedir. Kalite kontrol denetlemelerimizin, satış sonrası destek ve servis hizmetlerini uzman personelimiz ile kesintisiz olarak sağlamaktayız.